אקספרט תוכן שיווקי

בעידן הדיגיטלי רושם ראשוני הוא חזות הכל. שטף המידע והתזזיתיות של הצרכנים והלקוחות מאתגרת את העסקים, קטנים כגדולים, "לתפוס" את העין" של קהלי היעד שלהם ולרתק אותם. הציבור כבר פחות מאמין לפרסומות וכדי לחזק את האמון שלו בשרשרת הייצור שבסופו של דבר רוצה למכור לו משהו, חייבים לספק לו תוכן איכותי, ובעיקר שקוף ואמין. תוכן שיווקי חכם הוא כזה שלא מגזים, שלא מוכר אשליות, אלא מתאר נאמנה מציאות תוך חידוד היתרונות והחסרונות מתוך הבנה שהלקוחות של היום מתוחכמים יותר וחשדניים יותר.

 

כדי להיות עיתונאי טוב, הרבה מעבר ליכולת כתיבה שהיא תנאי בסיסי למקצוע, נדרשת התכונה של קליטה, ניתוח ועיבוד מהירים של מידע מורכב ואריזתו בתוכן קצר, חד וקולע, והכל עם עין ביקורתית. אלו בדיוק התכונות הנדרשות כדי לייצר תוכן איכותי שבסופו של דבר ירתק את הקורא, יחדד את המסר ויסייע בהבנת המוצר או השירות על סגולותיו.

אנחנו נעזרים בצוות העיתונאים הבכירים שלנו ומציעים שירותי תוכן שיווקי לעסקים ונותני שירותים בארץ. אנחנו מנהלים שיחות מקדימות עם הלקוח, מבינים את הצרכים, מתאמים ציפיות ואם נדרש מקיימים שיחות וראיונות עם גורמים רלוונטיים בארגון, והכל כדי לספק את התוכן המקצועי והאיכותי ביותר שיעטוף את המוצר והשירות בדרך הנכונה והמדויקת ביותר. 

צרו קשר

אקספרט כנסים ופתרונות תקשורת

052-6967673

צרו קשר

 052-6967673